AAC EAGLES   FIRE SC 00
boczne boisko Chicago Fire na Toyota Park

2010-05-02, 15:00

Czas spotkania: 90 min.

Zespol EAGLES do meczu puchrowego przystepowal bez trenera Roberta Juszczyka, ktory z powodow rodzinnych nie mogl byc obecny na meczu. Jego podopieczni spisali sie jednak znakomicie i nie zawiedli, wygrywajac 8-3 z zespolem FIRE SC '00 z Minnesoty. Juz pierwsza akcja Orlow w 2 min. zakonczyla sie zdobyciem bramki przez Jakuba Piotrowskiego, ktory w swoim stylu ogral obroncow i w sytuacji sam na sam zdobyl gola. Chwile pozniej Skital probowal pokonac strzalem z dystansu bramkarza gosci, ktory z trudem przeniosl pilke nad barmka.. Rywale przez kolejnych 20 min. narzucili swoj styl i opanowali srodek boiska lecz z ich przewagi nic nie wynikalo.Nasza druzyna nastwaila sie w tym momencie na gre z kontry i bramkarz FIRE byl kilka razy w opalach. Po 25 min. gry i przewadze rywali ponownie Orly zaczely dominowav na boisku. Sygnal do ataku kolegom z druzyny dal Piotrowski, ktory w 26 min. niebezpiecznie strzelal z ostrego kata. Skital w 30 min. trafil z dystansu w slupek. Ostatnie 10 minuty pierwszej polowy to popisowa gra EAGLES. Orly w tym okresie gry zdobyly 4 bramki - Piotrowski w 34 min i 38 min., Kochanowski w 41 min. oraz kapitan Orlow Pawel Otachel w 44 min. W doliczonym czasie gry w koncowce pierwszej polowy goscie zdobyli bramke przy malo zdecydowanej postwie naszych obroncow. Do przerwy Orly prowadzily 5-1 dzieki klasycznemu hat-trickowi Kuby Piotrowskiego. Poczatek drugiej odslony meczu to ataki amitnie walczacych gosci, ktorzy w 48 min. zdobywaja druga bramke. W 59 min. kolejnego gola w meczu zdobywa Jakub Piotrowski. Fire jeszcze probowalo nawiazac walke i w 74 min. zdobylo trzeciego gola. Koncowka meczu jednak nalazela do Orlow i w 76 min. Kuba Piotrowski zdobywa 5 swoja bramke w meczu a wynik na 8-3 ustalil w 82 min. Jacek Lechowicz.