Mecze na żywo przez Internet, nie tylko piłkarskie

ogółem: 525 868

statystyki szczegółowe

Sezon 2012/13

AAC EAGLES – SOCKERS  6-0
Bramki: Robert Juszczyk 3 (w 44, 54 i 78 min); Bogdan Żurowski 2 (w 42 i 52 min); Artur Kropiwnicki

Piłkarze Eagles w over-30 Division Il. Metropolitan A,H. Soccer League rozpoczęli nowy sezon od mocnego uderzenia, gromiąc Sockers 6-0. Hat trick Roberta Juszczyka i wysoka wygrana jednego z faworytów rozpoczętych rozgrywek. I to pomimo braki kilku zawodników.

UNITED SERBS  – AAC EAGLES 2-0
W meczu czołowych zespołów Dywizji najbardziej odpowiadajacym przebiegowi spotkania rezulatem byłby podział punktów. Eagles przegrał,  ale może mieć tylko o to do siebie pretensje – nie wykorzystał co najmnej siedmiu dosknałych okazji. Pierwszą bramkę straciłw 22 min w zamieszaniu podbramkowhym, a  drugą na dwie minuty przed końcem bezpośrednio z rzutu rożnego.

AAC EAGLES  -  LITHS  8-4
Bramki : Tomek Wrotoń 2, Grzegorz Urbańczak,  Marisuz Ciborowski, Stanley Medvec, Robert Juszczyk, Piotr Leszczyk, Marek Serafin.

Po przegranej tydzień temu 0-2 z wicemistrzem z poprzedniego sezonu - United Serbs, drużyna Over-30 zmierzyła się w sobotę z Liths - mistrzem poprzednich rozgrywek. "Orły" wypunktowały rywala 8-4 i zasłużenie zgarneły 3pkt. Mecz całkowicie kontrolowali gospodarze, choć w pewnym momencie był wynik 4-3. Końcówka należała jednak do Eaglesa, który zdobył kolejne bramki i pewnie pokonał Liths.

AAC EAGLES  -  SCHWABEN  0-3

W zaległym spotkaniu IV kolejki Eagles dość nieoczekiwanie przegrał ze Schwaben. Rywale mieli dużo młodszy skład i "rozjechali" faworyta spotkania. Dzięki dobrej formie bramkarza Łukasza Szturmy "Orły" nie zaliczyły bolesnego wysokiego nokautu. Schwaben jesli dalej bedzie grało takim składem może śmiało walczyć o mistrzostwo tegorocznego sezonu

AAC EAGLES  -  BŁYSKAWICA  4-3
Bramki : Darek Baczewski 2, Bogdan Żurowski i Artur Kropiewnicki

W rozegranym w czwartek wieczorem zalełym meczu ligowym AAC Eagles Over-30 pokonał 4-2 Błyskwicę Over-30. Derby zakończyły się zwycięstwem "Orłów", które wygrały ten mecz zasłużenie będąc lepszym zespołem od rywali. Eagles prowadził już 4-0 w tym spotkaniu i rywale w końcówce zdołali strzelić 3 bramki.

HELLENIC UNITED  –  AAC EAGLES  0-8
Bramki: Bogadn Żurowski 2 (w 35 i 51 mn),  Robert Juszczyk 2 (w 22 i 48 min) , Piotr Leszczyk, w 15 min. Grzegorz Korzeniowski w 24 min,  Marek Serafin w 45 min, Darek Baczewski w 65 mn.

Mecz o jednostronynm przebiegu – dominacja Eagles bardzo wyraźna. Sędzia zlitował się chyba nad przedciwnikiem, kończac mecz o 15 min wcześniej z powodu…. deszczu.

VIKINGS  -  AAC EAGLES  1-2
Bramki : Marek Serafin,Darek Baczewski

W rozegranym zaległym spotkaniu ligowym, które zostało zakończone w 55min (z powodu ulewy) drużyna AAC Eagles Over-30 pokonała 2-1 Vikings Over-30. W pierwszej polowie "Orły" kontrolowały grę i zdobyły 2 bramki a rywale odpowiedzieli jednym trafieniem tuż przed przerwą. Druga połowa zawodów rozpoczeła się przy nasilającym się deszczu i w 55 min, arbiter za zgodą obu drużyn odgwizdał koniec spotkania.

AAC EAGLES  -  GREEN WHITE  2-3
Bramki : Marek Serafin, Darek Baczewski, Sebastian Grosman

Trwa znakomita seria zespołu Eagles over-30 w Il. Metropolitan A.H .Soccer League. W ciągu 9 dni rozegral cztery spotkania i zanotowałkomplet zwycięstw. Po środowym zwycięstwie nad Vikings, w sobotę Eagles pokonał po kolejnym dobrym występie Green-White 3-2. Przeciwnik prowadzil dwukrotnie – 1-0 i 2-1, ale nie zraziło to zawodnków Eagles, którzy w końcówce zdobyli dwie bramki.

SZYMAŃSKI  -  AAC EAGLES  1-3
Bramki : Robert Juszczyk 3
 W ostatnim meczu ligowym tej jesieni drużyna AAC Eagles Over-30 pokonała w derbowym pojedynku 3-1 zespół Szymański. Bohaterem polonijnych derbów został Robert Juszczyk, który popisał się hat-trickiem. Mecz był ciekawym widowiskiem i mimo zimna tempo spotkania było wysokie. Rywale kończyli spotkanie w 9-tkę po otrzymaniu 2 czerwonych kartek w drugiej połowie. Derby dla Eagles. Brawa dla całej drużyny za postawę w jesiennych rozgrywkach A.H. Metropilitan Soccer League.

AAC EAGLES  -  UNITED SERBS  1-4
Bramka: Artur Kostrzewa

Wprawdzie zabrakło trzech zawodników z podstawowego składu – Skitala, Szewczyka i Baczewskiego, ale nie tłumaczy to słabego występu zespołu. Nasi w ciągu całego meczu oddali bodaj tylko trzy strzały na bramkę rywala. Serbowie prowadzili do przerwy 1-0, później Kostrzewa wyrównał na 1-1, ale w końcówce w ciągu 12 minut „orły” straciły trzy bramki.
- Nie możemy się tłumaczyć,  Serbowie byli lepsi i wygrali zasłużenie – powiedział grający trener Robert Juszczyk. – Rywale potrafili wykorzystać nasze błędy

LITHS  -  AAC EAGLES  6-4
Bramki : Marcin Simson 2, Artur Kostrzewa 2.

Tylko 12. zawodników stawiło się na mecz, w bramce wystąpił  Łukasz Siurma, nieobecny był m. in. Marek Kruczek.  Eagles prowadził 1-0 po trafieniu Artura Kostrzewy, później było kolejno : 1-1. 1-2, 2-2, 3-2 dla Eagles, a po zmianie 4-3. Po wyrównaniu przez Liths na 4-4, Eagles poszedł  do przodu by wygrać,  a tymczasem nadział się na trzy skuteczne kontry Liths.

SCHWABEN – AAC EAGLES  3-5
Bramki: Artur Kostrzewa, Darek Szewczyk,  Grzegorz Urbanowicz, Piotr Leszczyk z rzutu karnego i Sebastian Skital.

Pewne zwycięstwo Eagles, który cały czas prowadził: 1-0 po bramce Kostrzewy, 2-0, 3-0, 3-1, 4-1,4-2, 5-2 i 5-3. W  bramce z konieczności ponownie stanął Robert Juszczyk, ponieważ zabrakło obu bramkarzy – Marek Kruczek przebywa w Polsce, a Łukasz Szturma spóźnił się na mecz.

SOCKERS  -  AAC EAGLES  2-5
Bramki: Marcin Simson 2, Tomek Wrotoń, Bogdan Żurowski z rzutu karnego, Darek Baczewski

W zaległym ligowym spotkaniu, które zostało rozegrane w środę wieczorem drużyna AAC Eagles Over-30 wygrała 5-2 z Sockers. Wynik spotkania został roztrzygnięty do przerwy gdy "Orły" prowadziły już 3-0. Tylko dzięki dobrej postawie bramkarza i małej skuteczności zawodników Eagles rywale nie zainkasowali dwucyfrowej porażki.

AAC EAGLES  -  VIKINGS  3-0
Bramki : Bramki: Sebastian Skital, Tomek Wrotoń, Marcin Simson

W drugiej połowie przy stanie 2-0 mecz został z powodu burzy przerwany na ok.15 min, ale wygrana Eagles ne podlegała już dyskusji, Zabrakło w składzie Michała Wieleby, który właśnie w sobotę brał ślub (gratulacje i życzenia od tej strony!), a także kilku zawodników, zaangażowanych bezpośrednio w uroczystość. Po meczu cały zespół udal się na miejsce zaślubin, by złozyć życzenia swojemu koledze.

BŁYSKAWICA  -  AAC EAGLES  0-3 walkower
Drużyna AAC Eagles Over-30 decyzją Zarządu Metropolitan A.H. Soccer League otrzymała 3pkt. walkowerem za nierozegrane spotkanie z ostatniej kolejki przeciwko Błyskawicy.

AAC EAGLES  -  HELLENIC UNITED  0-2
Drużyna AAC Eagles Over-30 walcząca ze Schwaben o wicemistrzostwo (United Serbs zostało mistrzem) sensacyjnie przgrała 0-2 z zespołem Hellenic United, który przed sobotnim spotkaniem miał w dorobku 9pkt. Brak kilku podstawowych zawodników w tym spotkaniu nie powinno być usprawiedliwieniem tej kompromitującej wpadki, bo drużyna walcząca o miejsce na podium nie powinna przegrywać z zespołem z doła tabeli.

GREEN WHITE  -  AAC EAGLES  3-2
Bramki: Marcin Simson, Grzegorz Korzeniowski

W zespole Eagles zabrakło kilku zawodników, w tym bramkarza. Skuteczność "Orłów" była w tym spotkaniu fatalna. Pierwszą połowę bronił Robert Juszczyk, a po przerwie – Stanislav Medvec.

AAC EAGLES  -  SZYMAŃSKI
2  -  0

Bramki : Jacek Lechowicz, Marcin Simson z rzutu karnego

Ostatnim sprawdzianem dla drużyny trenera Roberta Juszczyka przed wyjazdem do Kansas było spotkanie ligowe przeciwko zespołowi Szymański. Eagles wygrał zasłużenie polonijne derby 2-0 a trener miał okazję do sprawdzenia formy zawodików tuż przed wyjazdem na turniej finałowy Regionu II. Po spotkaniu menadzer Stan Makówka był zadowolony z postawy drużyny, która dzięki świetnej postawie bramkarza rywali nie wygrała wynikiem dwucyfrowym.