Mecze na żywo przez Internet, nie tylko piłkarskie

Sezon 2010/11

08/14/10
EAGLES  -  UNITED SERBS
5  -  1

Bramki: Artur Kropiwnicki 2, Grzegorz Korzeniowski, Artur Kostrzewa, Bogdan Żurowski.
Mecz pod dyktando „Orłów”. Zaraz na początku spotkana Kropiwnicki zdobył dwie bramki , a strzelecki serial zakończył Żurowski, który zza pola karnego technicznym uderzeniem przelobował bramkarza. W bramce EAGLES z koniecznosci gral obronca Stano Medved, ktory spisywal sie rewelacyjnie.

08/28/10
EAGLES  -  CALISIA
2  -  0

Bramki : Jacek Wiszniewski, Robert Juszczyk
W pierwszej połowie wyrównany pojedynek, po przerwie dominował już Eagles, który mógł wygrać w znaczne wyższych rozmiarach.

09/11/10
EAGLES  -  LIONS
2  -  0

Bramki : Janusz Gurgul, Jacek Wiszniewki
Doskonala forma i kolejny dobry mecz w wykonaniu Mistrza A.H. Metropolitan League, ktory zwycieza w kazdym spotkaniu i zdobyl jak na razie komplet punktow w rozgrywkach ligowych.  Zespol EAGLES Over-32 odniosl
 cenne zwyciestwo 2-0 nad ostro grajaca druzyna LIONS.

09/18/10
VIKINGS  -  EAGLES
2  -  2

Bramki : Michal Wieleba, Bogdan Zurowski
Cały czas duża przewaga Eagles, ale wielu znakomitych sytuacji nie wykorzystano – m.in. Robert Juszczyk i trzykrotne Grzegorz Korzeniowski. Pomimo przewagi Eagles przegrywał 1-2, a wyrównującą bramkę zdobył dopiero  w koncowce z rzutu karnego Bogdan Żurowski (za faul na  Romanie Jaworowskim). Eagles wystąpił w osłabionym składzie.

09/25/10
EAGLES  -  HIGHLANDERS
3  -  0

Bramki : Grzegorz Korzeniowski, Janusz Gurgul 2.
Po doskonalej grze Orly pokonaly znacznie mlodszych rywali i powrocily na pozycje  lidera. Juz w 12 minucie padla bramka po strzale Grzegorza Korzeniowskiego. Duzyna Highlanders mimo mlodszego wieku kompletnie nie zagrazala Orlom. Doskonale spisal sie bramkarz rywali, ktory obronil kilka groznych sytuacji. Po przerwie Orly zrobily kilka zmian - R.Juszczyk znalazl sie w ataku i przy kombinacji Juszczyk-Gurgul padly dwie bramki.Warto dodac ze w bramce Orlow zagral obronca Stanislaw Medvec, ktory po raz kolejny zaliczyl udany wystep miedzy slupkami.
Orly wystapily w skladzie; Stanislaw Medvec, Michal Wieleba, Jacek Wiszniewski, Krzysztof Kowal, J.Wolos, Robert Juszczyk, Artur Kostrzewa, Bogdan Fornalik, Bogdan Zurowski,Grzegorz Korzeniowski, Jozef Nowak, Rafal Andrzejewski, Janusz Gurgul, Darek Baczewski, Krzysztof Domusiewicz.

09/30/10
EAGLES  -  SOCKERS
3  -  1

Bramki : Janusz Gurgul 2  i Mitch Wieleba

Juz w czwartej minucie gry  Bogdan Fornalik pieknie centruje do srodka a Janusz Gurgul umieszcza pieknym
strzalem pike w siatce. Potem wyrownany dobry mecz w wykonaniu obu druzyn. Po przerwie Sockersi ruszyli do ataku i jest 1 : 1. w okresie tym dobrze broni Marek Kruczek i w 68 minucie Eagles rusza strzelajac na 2:1 - bramka Mitch Wieleba. Trzy minuty pozniej nastepna bramka Janusza Gurgula. Po meczu Prezes klubu Stan Makowka stwierdzil : " takie mecze to mozna ogladac z przyjemnoscia, to jest dobry techniczny futbol."

SCHWABEN  -  EAGLES
0  -  1

Bramka : Janusz Gurgul
Wygrana Eagles, ale po bardzo trudnym meczu, Zresztą  ze Schwaben na ich obiekcie zawsze jest ciężko.
Jedyna bramka padła w 60 min – Janusz Gurgul wyszedł na pozycję sam na strzelił, bramkarz wprawdzie obronił, odbijając piłkę przed siebie, ale dobitka  Gurguka utkwiła w siatce.

EAGLES  -  BLYSKAWICA
3  -  3

Bramki: Darek Baczewski 2, Janusz Gurgul
Eagles prowadził już 3-0 i wydawało się, że zwycięstwo „orłów” jest przesądzone. A jednak po wprowadzeniu do gry zawodników drugiego rzutu gra się wyrównała i Błyskawica zaczęła zdobywać bramki. Skończyło się  podziałem punktów.

EAGLES  -  GREEN WHITE
5  -  0

Bramki : Janusz  Gurgul , Pawel  Andrzejewski , Bogdan  Zurowski , Robert  Juszczyk  , Krzysztof  Domusiewicz
Zdecydowane zwyciestwo lidera tabeli. Orly zdeklasowaly rywala.

EAGLES - CONCORDIA
4  -  4

Bramki : Baczewski, Kowal, Gugul, Wieleba
Spotkanie mialo dramatyczny zprzebieg. Orly przegrywały 1-2, 2-3, w 75 min. po strzale  Michała Wieleby nasi objęli prowadzenie 4-3. Rywale po stracie bramki zaatakowali i na 10 min przed końcem spotkania po faulu bramkarza Marka Kruczka (czerwona kartka i  EAGLES grał w osłabieniu}, do bramki wszedł Robert Juszczyk. Popisał się on obroną rzutu karnego! W ostatniej minucie meczu przeciwnik grajac w przewadze wyrównał. Trzeba dodać, że druga i czwarta bramka dla Concordii padły przy pomocy sędziów, którzy nie „zauważyli” ręki u zdobywców bramek, tuż przed oddaniem strzału

LITHS – EAGLES
3-3 (2-0)

Bramki: Bogdan Żurowski 2, Janusz Gurgul
Na bardzo nierównym .wręcz wyboistym boisku spotkanie nie układało się pomyślnie dla Eagles. Zabrakło bramkarza Marka Kruczka, którego zastapiił z konieczności zawodnik z pola – Staszek Medvec. Do przerwy „orły” przegrywały 0-2. Później dwukrotnie celnie trafił Bogdan Żurowski. Bramka na 2-2 była nietypowa. Po uderzeniu Żurowskiego, piłka dwukrotne odbijała się od poprzeczki, zanim wpadła do siatki. Przeciwnik ponownie objąl prowadzenie (po bramce zdobytej przy przy „pomocy” sędziego), ale Janusz Gurgul w końcówce trzecią bramkę i mecz zakończył się podziałem punktów.

1  -  4
Bramki : Janusz Gurgul 2, Krzysztof Kowal, Jozef Nowak
Znakomicie spisala sie druzyna EAGLES Over-32 w pierwszym wiosennym meczu pokonujac na wyjezdzie Schwaben 4:1. Druzyna nasza wystapila w oslabionym skladzie niemniej jednak udowodnila swoja wyzszosc. Bramka Schwaben to przypadkowa akcja pod bramka Orlow i bylo 0:1.  Kilka minut pozniej na 1:1 wyrownal Krzysztof Kowal i worek sie otworzyl , nastepnie strzelali Jozef Nowak. Przy stanie 2-1 dla Orlow gospodarze przestrzelili karnego i minute pozniej Janusz Gurgul po doskonalej akcji zdobyl kolejna bramke dla EAGLES. Rowniez Janusz Gurgul zostal wykonawca karnego popelnionego na G.Korzeniowskim i Orly pewnie wygraly 4-1  na trudnym terenie Schwaben Center
AAC EAGLES OVER-32 -  M.Kruczek , S.Medvec , M.Navrat , J.Wiszniewski , K.Kowal , J.Wolos , B.Zurowski , G.Korzeniowski , A.Kropiewnicki , K.Domusiewicz , J.Gurgul , J. Nowak , M.Marcin

EAGLES – LIONS
4 - 3

Bramki: Janusz Gurgul 2, Darek Baczewski,  Bogdan Żurowski
Zasłużone zwycięstwo EAGLES, który cały czas prowadził. W pewnym momencie było już 4-2, ale jednemu z zawodników Lions wyszedł „strzał życia”, atomowe uderzenie  z blisko 25 m i skończyło się na 4 - 3.

CALISIA – EAGLES
2 - 5

Bramki: Janusz Gurgul 2, Marcin Grześkowiak, Michal Wieleba, Krzysztof Kowal
Do przerwy Calisia sensacyjnie prowadziła 2-0 z liderem tabeli i zasluzenie prowadzila, W drugiej polowie kontaktowa bramka Orlow podłamała zespól Radka Wawrzyniaka. EAGLES przejal incjatywe na boisku i wyrownal stan rywalizacji. Od stanu 2-2 Calisia całkowicie przestala grac co wykorzystal nasz zespol i w koncowce zdobyl zwycieskie bramki.

EAGLES  -  LITHS
1  -  1

Bramka : Krzysztof Domusiewicz
Zakonczyly sie regularne rozgrywki w A.H. Metropolitan Soccer League, w ktorych to druzyna AAC EAGLES Over-30 w ostatnim meczu zremisowala 1-1 z Liths i zapewnila sobie I miejsce w tabeli przed rozgrywkami play-off. Mecz mial wyrownany charakter i podzial punktow jest sprawiedliwy. Bramke dajaca Orlom punkt w koncowce meczu zdobyl strzalem glowa Krzysztof Domusiewicz. Orly za tydzien w meczu polfinalowym play-off zagraja przeciwko Lions.

POLFINAL PLAY-OFF 2011

3  -  2

Bramki: Bogdan  Żurowski z rzutu wolnego, Janusz Gurgul, Darek Baczewski
Łatwe prowadzenie 2-0 do przerwy uśpiło chyba  zawodników Eagles, którzy po przerwie trochę „odpuścili” i dali sobie strzelić dwie bramki.  Rozstrzygnięcie padło dopiero w drugiej części dogrywki, kiedy po ładnej akcji Darek Baczewski zdobył zwycięską  bramkę. Piłkarze Lions -  nie mogąc pogodzić się  z porażką, zachowywali się niesportowo – w rezultacie w końcówce spotkania trzech z nich zobaczyło czerwone kartki.

FINAL PLAY-OFF 2011
  EAGLES  -  CONCORDIA
1  -  2
Bramka : Artur Kostrzewa
Druzyna Orlow do meczu przystepowala bez bramkarza Marka Kruczka, ktorego w bramce zastapil Robert Juszczyk. Zabraklo roniez w niedzielnym meczu Bogdana Fornalika. Zespol Concordii do meczu finalowego tegorocznego play-off przystapil z kilkoma nowymi zawodnikami, ktorych nie bylo w Kansas tydzien temu ani rowniez nie grali w jesiennym pojedynku obu druzyn. Czy wszyscy mogli grac ? Sam play-off w tym roku to inowacja w lidze,  o ktorej druzyny dowiaduja sie w polowie sezonu. Sam mecz finalowy stal na dobrym pozimie, bylo duzo ciekawych akcji mimo upalnej pogody. Orly atakowaly i byly wiecej przy pilce, natomiast rywale nastawili sie na gre z kontry. Taka taktyka przyniosla im zwyciestwo, jedna z bramek padla po nieudanej probie zlapania na pozycji spalonej. EAGLES stworzyl wiecej sytuacji bramkowych w meczu lecz wykorzystal tylko jedna. Honorowa bramke dla Orlow zdobyl Artur Kostrzewa. Po ciekawym i ladnym meczu finalowym play-off A.H. Metropolitan Soccer League, druzyna EAGLES przegrala 1-2 z Concordia, ktora zostala mistrzem sezonu 2010/11.