2013 USASA REGION II FINAL - Overland KS

CONCORDIA  -  AAC EAGLES
3  -  0
(walkower)

Sędzia cierpliwie czekał regulaminowe 15 minut i odgwizdał walkower dla gospodarzy. Eagles nie potrafił na czas skompletować drużyny i punkty bez walki zdobyli rywale. Trochę chyba wstyd powinno być paru zawodnikom z drużyny Over-40. Pózniej rozegrano mecz sparingowy zakończony remisem 3-3.

AAC EAGLES  -  LITHS

Bramka : Ryszard Jadczak

Nadal trwają problemy kadrowo-organizacyjne w drużynie Over-40. Mecz "Orły" zaczeły w "8", kończyły w "10". Nie ma składu to i wyników nie będzie.

AAC EAGLES  -  CONNECTIONS
0  -  9

Kolejna wysoka porażka Eagles. Ponownie zespół grał w 8-kę, w drugiej połowie w 9-ciu. "Orły" mają wciąż problemy kadrowo-organizacyjne i drużyna jak na razie jest dostarczycielem punktów dla rywali.

SRPSKA  -  AAC EAGLES
0  -  5

Bramki: Piotr Modrzejewski 3, Darek Dyląg 2
Oba zespoły miały tylko po 11. zawodników, ale dominacja Eagles byla wyraźna. W ostatnich pięciu minutach Serbowie grałi w 10-tkę (czerwona kartka po dwóch żółtych), ale losy spotkania były już wcześniej przesądzone.

AAC EAGLES  -  GREEN WHITE
0  -  3

W zaległym spotkaniu pierwszej kolejki drużyna Eagles przegrała zasłużenie z silniejszym rywalem.

HELLENIC UNITED  -  AAC EAGLES
1  -  1

Bramka: Darek Dyląg uderzenem głową.
Eagles zdobył w tym meczu prowadzenie, ale nie udało mu się utrzymać zwycięskiego wyniku do końca gry.

AAC EAGLES  -  UNITED SERBS
(walkower)

Kolejna kompromitacja organizacyjna drużyny Over-40. W sparingu było 3-3.

WISŁA  -  AAC EAGLES
3  -  4

Bramki : Darek Dyląg 3, Jurek Kociołek
Zasłużone i pewne zwycięstwo "Orłów" w derbowym meczu. Spotkanie przebiegało pod dyktando Eaglesa, który kontrolował wydarzenia na boisku. Brawo dla całej drużyny, boy tak zawsze panowie. EAGLES PANY !!!

AAC EAGLES  –  RAMS
6  -  4

Bramk: Darek Dylag 4, Piotr Modrzejewski, Jurek Kociołek
Az 10 bramek padło w tym meczu. O dwie więcej zdobył Eagles,  nie zrażony tym, że Rams prowadził  do przerwy 2-1.

CALISIA  -  AAC EAGLES
3  -  1

Bramka : Darek Dyląg

Mnóstwo niewykorzystanych sytuacji ze strony Calisii, która wygrała w stosunkwoo skromnych rozmiarach.

PODHALE  -  AAC EAGLES
3  -  0 (walkower)

Podobnie jak jesienią "Orły" rozgrywki rozpoczynają od walkowera. Drużyna przechodzi bardzo duże problemy organizacyjno-kadrowe i dalsze istnienie zespołu stoi pod dużym znakiem zapytania.

AAC EAGLES  –  CRACOVIA
4  -  1

Bramki: Jerzy Kociołek 2, Dariusz Dyląg i  Kamil Postałowicz
Pogłoski o wycofaniu się z gry zespołu Eagels Over-40 (podobno z braku zawodników) okazały się na szczęście nieprawdziwe. Eagles gra i wygrywa – w derbach polonijnych pokonał w sobotę Cracovię.

CRACOVIA  -  AAC EAGLES
0  -  10
Bramki : Dariusz Dyląg 3, Jerzy Kociołek 3, Kamil Postałowicz 2, Józef Magiera 2

Pogrom Cracovii, która tylko statystowała na boisku. Rywale nie potrafili zapobiec katastrofie. Całkowicie zasłużone bardzo wysokie zwycięstwo "Orłów".

RAMS  -  AAC EAGLES
1   -  0

Mimo dobrej postawy na boisku i kilku okazji bramkowych zespół AAC Eagles Over-40 przegrał 0-1 z Rams. "Orły" w tym spotkaniu miały swoje szanse na zdobycie bramek lecz zabrakło skuteczności i trochę boiskowego szczęścia. Jedyna bramka meczu padła po kontrze rywali w której sędzia nie odgwizdał ewidentnego spalonego.

AAC EAGLES  -  CALISIA
0  -  3

Pewne zwycięstwo rywali, którzy w drugiej połowie roztrzygneli wynik spotkania. "Orły" mimo ambitnej gry nie potrafili przeciwstawić się liderowi tabeli.

AAC EAGLES  -  PODHALE
4  -  2

Bramki : Jurek Kociołek 2, Józef Magiera, Kamil Postałowicz

Zasłużone zwycięstwo "Orłów" w polonijnych derbach z walcznym Podhalem. Górale mieli optyczną przewagę ale bramki po szybkich kontrach zdobywał Eagles, który zagrał bardzo dobrze taktycznie ten mecz.

UNITED SERBS   -  AAC EAGLES
2  -  1

Bramka: Kamil Postałowicz

Dobry mecz w wykonaniu "Orłów", które zagrały tylko w 11-stu zawodników co miało znaczenie w końcowym rozrachunku. Mimo porażki drużynie należą się słowa uznania za ambicję i wolę walki.