Mecze na żywo przez Internet, nie tylko piłkarskie

statystyki szczegółowe

Sezon 2011/12

RAMS – EAGLES
1- 1

Pierwsza polowa niezła w wykonaniu Eagles, druga – słabsza, pomimo gry w przewadze. Oto po jednym ze strzałów piłkę ręką wybił niemal z linii bramkowej jeden z obrońców Rams, za co zobaczył czerwoną kartkę, a Dyląg uzyskał z rzutu karnego bramkę.

EAGLES – UNITED SERBS
3 - 3

Szczęśliwy remis Eagles, który wyrównującą na 3-3 bramkę zdobył na minutę przed końcem gry. Wcześniej jedną z bramek z rzutu karnego uzyskal Darek Dyląg, kolejne dwie zdobyl Andrzej Postolowicz.

EAGLES – GREEN-WHITE
1 - 3

Bramka: Jerzy Kociołek z rzutu wolnego
Gren-White był zespołem lepszym i zasłużył na wygraną. Nie pomogła piękna bramka z 20 m z rzutu wolnego Jurka Kociołka na 1-2. W końcówce Green-White przypieczętował wygraną zdobyciem trzeciego gola.

EAGLES – OLYMPIC
5  - 1

Bramki: Jurek Kociołek 2, Andrzej Postoloowicz,  Jaromir Kulty, Józef Madyra
Pewne zwycięstwo Eagles, chociaż bramki posypały się dopiero po przerwie.

EAGLES – CRACOVIA
2 - 2

Bramki; Darek Dyląg głową, Jerzy Kociołek
Remis w kolejnych polonijnych derbach. Cracovia do przerwy po celnym trafieniu Tony Madro prowadziła 1-0, a mogla w tym okresie rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Nie wykorzystała  szans, a po przerwie dwie bramki  zdobył Eagles i dopiero w końcówce Mariusz Zeluk wyrównał na 2-2.

EAGLES – LITHS
0 - 2

W osłabionym mocno składzie Eagles nie sprostał Liths. „Orły” miały tylko 11. zawodników do gry, a po przerwie, gdy kontuzji doznał Michał Hrysio, na placu boju pozostało tylko dziesięciu.

PODHALE – EAGLES
6 - 2

Bramki : Darek Dyląg, Jerzy Kociołek
Zasłużone zwycięstwo Podhala, które - zwłaszcza w drugiej połowie - wyraźnie dominowało. Udany debiut w Podhalu Pawła Koziołka, który zdobył dwie bramki i stanowi duże wzmocnienie zespołu.

CALISIA - EAGLES
3 - 0
walkower

SRPSKA – EAGLES
0 - 5

Bramki:  Jerzy Kociołek 2, Darek Dyląg 2, Andrzej Postołowicz
Pod nieobecność przebywającego w Polsce menedżera Ryszarda Jatczaka , zespół sprawił miłą niespodziankę,  gromiąc Srpska 5-0. Pierwsze kilkanaście minut Eagles grał w dziewiątkę, bowiem niektórzy zawodnicy pobłądzili w drodze na odległy obiekt Serbów.

EAGLES – CONCORDIA
2 - 4

Bramki: Jerzy Kociołek, Andrzej Postołowicz

W sobotnim,  ostatnim ,zaległym spotkaniu over-40 Division Il. Metropolitan A.H. Soccer League lider grupy A Concordia wygrała z Eagles 4-2. Naszpikowana zawodnikami innych zespołów (m. in. Adrii) Concorda jest od pewnego czasu najlepszym zespołem tej dywizji. Eagles stawiał dzielnie czoła i uległ tylko nieznacznie liderowi. Eagles over-40 zakończył jesień z dorobkiem 9 pkt (2 zwycięstwa, trzy remisy  i pięć porażek), natomiast

SRPSKA – EAGLES 0-5 (0-2)
Pod nieobecność przebywającego w Polsce menedżera Ryszarda Jatczaka , zespół sprawił miłą niespodziankę,  gromiąc Srpska 5-0. Pierwsze kilkanaście minut Eagles grał w dziewiątkę, bowiem niektórzy zawodnicy pobłądzili w drodze na odległy obiekt SeW sobotnim,  ostatnim ,zaległym spotkaniu over-40 Division Il. Metropolitan A.H. Soccer League lider grupy A Concordia wygrała z Eagles 4-2. Naszpikowana zawodnikami innych zespołów (m. in. Adrii) Concorda jest od pewnego czasu najlepszym zespołem tej dywizji. Eagles stawiał dzielnie czoła i uległ tylko nieznacznie liderowi. Eagles over-40 zakończył jesień z dorobkiem 9 pkt (2 zwycięstwa, trzy remisy  i pięć porażek), natomiRUNDA

RUNDA WIOSENNA

EAGLES – WINGS
9 - 3

Bramki: Andrzej Postałowski 2, Darek Dyląg 3, Darek Tyszka 2 ,Jerzy Kociołek
Bardzo dobry występ napastników, którzy wykorzystali chyba wszystko co było do wykorzystania i w efekcie wysoka wygrana
.

LITHS - EAGLES
  2 - 2

Wprawdzie pierwszą bramkę zdobyli Litwini, ale później długo utrzymywał się wynik 2-1 dla Eagles. Dopiero na cztery minuty przed końcem Liths wyrównał. Po rzucie rożnym piłka trafiła na głowę jednego z zawodników rywali, a następnie wylądowała w samym „okienku” bramki Eagles. Można więc powiedzieć, że był to pechowy remis Eagles.

GREEN WHITE  -  EAGLES
0  -  1

Druzyna AAC EAGLES Over-40 bedac druzyna lepsza na boisku, przegrala 0-1 z Green White. Gospodarze caly mecz bronili sie na wlasnej polowie i zdobyli bramke po jedynej okazji bramkowej. Orly nie wykorzystaly kilku wysmienitych sytuacji i komplet punktow zdobyli rywale.