11 Kraus Aaron
12 Anyz Kamil
13 Siwicki Scott

I KOLEJKA
Ostatecznie sześć zespołów stanęło na starcie siódmego sezonu w Polonijnej Lidze Siatkówki. Do ostatniej chwili niepewny był udział mistrza z ub. roku -  Your Ad Here. Ostatecznie siatkarze mistrzowskiego teamu stanęli na starcie, pod nową nazwą – White Eagles, w nieco zmienionym składzie – kilku zawodników odeszło, kilku powróciło.
Pierwsze trzy mecze zakończyły się wynikami po 2-0, a więc zabrakło jakichś dramatycznych rozstrzygnięć. Wygrały – White Eagles, CSM Fastener i Zaxid. W ostatniej chwili nastąpiła zmiana nazwy zespołu Andy Team, który pozyskał sponsora i przyjął nazwę „Alexandrian Brothers”.
Oto wyniki inauguracyjnej kolejki
Russian Bears – White Eagles 0-2 (18-25, 20-25)
CSM Fastener – AAC Eagels 2-0 (25-15, 25-23)
Zaxid – Alexandrian Brothers 2-0

II KOLEJKA
Po dwóch kolejkach nowego sezonu w Polonijnej Lidze Siatkówki  na czele dwa zespoły bez straty punktu –  CSM Fastener i Zaxid. Niespodzianką drugiej kolejki była gładka porażka 0-2 mistrza poprzedniego sezamu- Your Ad Here z Zaxid.. Nie doszło do spotkania Russian Bears z CSM Fastener – rosyjskie „niedźwiadki” miały tylko czterech zawodników.
Oto wyniki i aktualna tabela
Alexian Brothers – AAC Eagles 2-1 (19-25, 26-24, 15-13)

III KOLEJKA
Po trzeciej kolejce nowego sezonu w Polonijnej lidze Siatkówki  jedynym zespołem, który ne doznał porażki, a nawet nie utracił jeszcze seta pozostał CSK Fastener. W spotkaniu kolejki wicelider Zaxid przegnał  z Russian Bears 1-2.  Był to bardzo zacięty, stojący na wysokim poziomie pojedynek.
Oto wyniki i aktualna tabela.
Russian Bears – Zaxid 2-1 (25-22, 22-25, 15-13).
AAC Eagles – Your Ad Here 0-2 (22-25, 23-25)
Alexian Brothers – CSM Fastener 0-2 (20-25, 19-25)

IV KOLEJKA
W czwartej kolejce Polonijnej Ligi Siatkówki doszło do dwóch zaskakujących rozstrzygnięć. Pierwszej porażki w sezonie doznał lider CSM Fastener, który przegrał z broniącym tytułu Your Ad Here. Zespół mistrza ligi gra coraz lepiej, a w niedzielę powrócił do gry Przemek Chuchała (nota bene przed kilku laty Polonus Roku), co stanowi oczywiście duże wzmocnienie siły ognia. Fastener także pozyskał dobrego amerykańskiego siatkarza. Ale nie to spotkanie było meczem kolejki. Za taki trzeba uznać pełen napięcia i dramaturgii pojedynek AAC Eagles z Zaxidem.  Obserwowano  w nim dużo wymian, dużo gry w polu. Eagles pokazał się z dobrej strony i wygrał  w tie-breaku – na pewno wzmocnieniem tego zespołu był powrót do gry Kamila Anyża. W ostatnim spotkaniu nie doszło do niespodzianek – Russian Bears pokonali Alexian Brothers, chociaż także dopiero w tie-breaku. Na pozycji lidera utrzymał się CSM Fastener, bowiem wicelider Zaxid przegrał drugi kolejny mecz.
AAC Eagles – Zaxid 2-1 (20-25, 25-20, 15-13)
Your Ad Here – CSM Fastener 2-0 (26-24, 25-15)
Russian Bears – Alexian Brothers 2-1 (23-25, 25-21, 15-10)

V KOLEJKA
Siatkarze Polonijnej Ligi Siatkówki mają za sobą pierwszą rundę, pięć kolejek. Za tydzień rozpocznie się runda rewanżowa, po czym nastąpi świateczno-noworoczna przerwa - aż do 8 stycznia.
Liderem na półmetku został Zaxid. Zdobył w niedzielę komplet trzech punktów, pokonując osłabiony CSM Fastener i wykorzystując częściowe niepowodzenie Your Ad Here (tylko 2-1 z Alexian Brothers). Drugie, kolejne zwycięstwo zanotował AAC Eagles.Poważnego osłabienia doznali Russian Bears. Jeden z najlepszych zawodników tego zespołu -   Andrej Zavoycinski doznał w pracy poważnego urazu kręgosłupa.
Your Ad Here – Alexian Brothers 2-1 (22-25, 25-22, 15-10)
Russian Bears - AAC Eagles 0-2 (17-25, 21-25)
CSM Fastener – Zaxid 0-2  (18-25, 20-25)

VI KOLEJKA
W ostatniej kolejce przed świąteczno-noworoczną przerwą w Polonijnej Lidze Piłkarskiej liderzy – Your Ad Here i Zaxid wygrali, z tym że Your Ad Here bez walki, bowiem Russian Bears miały tylko pięciu zawodników do gry. To już drugi mecz oddany walkowerem  przez ”niedźwiadki” w tym sezonie. Pewna  niespodziankę sprawił AAC Eagles, wygrywając z wyżej notowanym CSM Fastener. Od pewnego czasu Eagles gra jednak  coraz lepiej i wszystko wskazuje na to, że po Nowym Roku walczyć będzie o pierwszą trojkę.
Oto wyniki VI kolejki i aktualna tabela:
Your Ad Here – Russian Bears 2-0, walkower
AAC Eagles – CSM Fastener 2-1(22-25, 25-20, 17-15)
Alexian Brothers Medical Group – Zaxid 0-2 (16-25, 23-25)

VII KOLEJKA
Po 1.5 miesięcznej przerwie wznowiła rozgrywki Polonijna Liga Siatkówki. W siódmej kolejce sezonu doszło do pojedynku liderów – Your Ad Here i Zaxidu. Oba zespoły miały dotychczas identyczny dorobek punktowy, w setach nieznacznie górował Your Ad Here. Było to pasjonujące, stojące na wysokim poziomie spotkanie. Po pierwszym secie, wygranym przez Your Ad Here, wydawało się, że ten zespól jest bliższy zwycięstwa. Wystarczyło jednak chwilowe zatrzymane się, chwilowe załamanie psychiczne Your Ad Here, by Zaxid zdobył szereg punktów pod rząd i łatwo wygrał drugą partie.  W tie-breaku minimalne lepszy by l Zaxid, który tym samym powrócił na pozycje lidera. Trwa dobra passa siatkarzy AAC Eagles, który tylko nieznaczne ustępują zajmującemu trzecią lokatę CSM Fastener.
Oto wniki i aktualna tabela
AAC  Eagles – Alexian Brohers Medical Group 2-1 (25-23, 19-25, 17-15)
Your Ad Here – Zaxid 1-2 (25-22, 15-25, 13-15)
CSM  Fastener Products Co. – Russian Bears 2-1 (25-19, 24-26, 15-10)

VIII KOLEJKA
Trwa świetna passa zespołu AAC Eagels. W niedzielę siatkarze Eagles odnieśli piąte, kolejne zwycięstwu, pokonując wicelidera tabeli – Your Ad Here. Przed tygodniem wygrali z Alexian Brothers ,a wcześniej kolejno z CSM Fastener, Russian Bears i Zaxid. Gdyby nie kiepski start, byliby dzisiaj w ścisłej czołówce. Na razie są tuż za pierwszą trojką. Wszystko rozstrzygnie się w play off, które już niebawem. W play off zagrają cztery pierwsze zespoły po rundzie zasadniczej. Będą nimi – Zaxid, Your Ad Here, CSM Fastener i AAC  Eagles. Nie wiadomo jeszcze, jaki będzie układ par (1-4, 2-3). Siatkarze Eagles zaimponowali wspaniałym blokiem, natomiast Your ad Here popełniali sporo błędów w obronie

IX KOLEJKA
Po przedostatniej kolejce regularnego sezonu w Polonijnej Lidze Siatkówki wiadomo już że najlepszy na mecie regularnego sezonu będzie Zaxid, nawet gdyby za tydzień, w ostatniej kolejce uległ CSM Fastenerowi 0-2 (co jest bardzo mało prawdopodobne), to i tak przy równej ilości punktów miałby lepszy bilans setów.
Wiadomo już że w I rundzie plahy off Zaxid spotka się z AAC Eagles, a CSM Fastener z Your Ad Here.

W najciekawszym, bardzo zaciętym spotkaniu CSM Fastener pokonał Your Ad Here 2-1.

Oto wyniki IX kolejki PLS i aktualna tabela:
Zaxid – AAC Eagles 2-1 (25-21, 25-27, 15-10)
CSM Fastener – Your Ad Here 2-1 (25-27, 25-23, 15-11)
Alexian Brothers Medical Group – Russian Bears 0-2 (12-25, 19-25)

X KOLEJKA
W Polonijnej Lidze Siatkówki zakończył się regularny sezon.  Pary półfinałowe play off poznaliśmy już wcześniej, tak więc w ostatniej kolejce nie było już stawki. Co najwyżej pojedynek liderów mógł mieć charakter prestiżowy. Zaskakujący był rezultat pojedynku Your Ad Here z outsiderem – Alexian Brothers. Po pierwszym wygranym do 12. secie wydawało się że to Your Ad Here łatwo upora się z Alexian Brohers. Jednak siatakrze najsłabszego zespołu ligi  obudzili się w drugim secie i po pięknych i długich wymianach wyrównali. W tie breaku walka toczyła się punkt za punkt ale w ostatniej decydującej piłce to Alexian Brothers okazali się lepsi i wygrali 17-16 i cały mecz 2-1.Także  w pojedynku z Russian Bears więcej szans dawano chyba „orłom”,a jednak wygrały – i to gladko – „niedźwiadki”.   W pojedynku liderów lepszy okazał się CSM Fastener, wygrywając nadspodziewanie łatwo (w obu setach do 12.) Czyżby niektóre zespoły oszczędzały siły na play off?
Oto wyniki X kolejki i końcowa tabela regularnego sezonu
Alexian Brothers – Your Ad Here 2-1 (12-25, 25-20, 17-16)
AAC Eagles – Russian Bears 0-2 (18-25, 23-25)

PLAY-OFF
Za nami pierwsze półfinałowe spotkania w Polonijnej Lidze Siatkówki. Rozgrywano je do trzech wygranych setów. W pojedynku lidera, zespołu Zaxid z czwartą drużyna sezonu zasadniczego – AAC Eagles, było bardzo blisko niespodzianki. Ostateczne wygrał Zaxid, ale dopiero po pięciu setach walki!  Siatkarze  Eagles pomimo porażki pozostawili bardzo dobre wrażenie, okresami grali świetnie, okresami słabiej, ale na pewno pozostawili dużo serca na parkiecie. W drugim półfinale potrzeba było czterech setów do wyłonienia triumfatora. Ostatecznie Your Ad Here wygrał z CSM Fastener Products Co. Za tydzień rewanże, faworytami w walce o awans do finału wydają się być Zaxid i broniący tytułu Your Ad Here,.
‘Oto wyniki;
Your Ad Here – CSM Fastener Products Co. 3-1 (25-20, 17-25, 25-13, 25-7)
Zaxid – AAC Eagles 3-2 (24-26, 25-23, 25-22, 13-25, 15-12

W wielkim finale kończącego się w najbliższą sobotę sezonu w Polonijnej Lidze Siatkówki po raz pierwszy zabraknie… polskiego zespołu. W pojedynku o I miejsce spotkają się: amerykański  CSM Fastener z mieszanym teamem ukraińsko-litewskim Zaxid. Po raz pierwszy w wielkim finale zabraknie obrońcy tytułu – Your Ad Here. Zespół ten zagra w meczu o III miejsce z rewelacyjnie spisującym się w drugiej fazie sezonu AAC Eagles.
W rewanżowych spotkaniach pófinałów play-off AAC Eagles ponownie stawił niezwykle zacięty opór drużynie ZAXID, przegrywając ponownie 2-3. Po pierwszych dwóch setach prowadził kolonijny team 2-0 , ale trzy kolejne partie padły łupem ZAXID.  Walka o „punkt za punkt” była wprost nieprawdopodobna (wystarczy zresztą popatrzeć na rezultaty poszczególnych setów), a mecz stal na bardzo wysokim poziomie.
W drugim spotkani u doszło do niespodzianki.; Pierwszy pojedynek przed tygodniem wygrał  Your Ad Here 3-1 i on uważany był za faworyta w dwuboju. A jednak w rewanżu było 3-1, ale dla CSM Fastener. W tej sytuacji o tym, który zespół zagra w wielkim finale,  musiały zadecydować małe punkty z obu spotkań.  W pierwszym w małych punktach Your Ad Here miał bilans +11; w rewanżu FSN Fastener aż +22; po podliczeniu rezultatów z obu spotkań  przewagę +11 pkt. osiągnął CS, Fastener.
Oto wyniki rewanżowych pojedynków play offf:
ZAXID – AAC Eagels 3-2 (20-25, 25-27, 29-27, 27-25. 15-12), pierwszy mecz 3-2, awans Zaxid;
CSM Fastener Product, Co – Your Ad Here 3-1 (26-28, 25-14, 25-16, 25-20), pierwszy mecz 1-3, małymi punktami (+11),awans CSM Fastener
W finałach  zagrają:
O III miejsce: AAC Eagles – Your Ad Here
O I miejsce; ZAXID – CSM Fastener Product, Co

FINALY SEZONU 2011/12
Sobotnimi  finałami play off zakończył się kolejny sezon w Polonijnej Lidze Siatkówki. Po raz pierwszy w wielkim finale zabrakło… polskiego zespołu. Ostatecznie ,w pojedynku o pierwsze miejsce, po niezwykle  zaciętej, stojącej na wysokim poziomie walce wygrał ukraiński ZAXID, w pięciu setach z amerykańskim CSM Fastener Product. Inc. W pojedynku o trzecie miejsce nie doszło do niespodzianki -  w czterech setach lepszy okazał się Your Ad Here, który pokonał AAC Eagles. Finały były pasjonującym widowiskiem, które trwało w sobotę.3o wieczorem do północy.i