Indoor 2013 AAC Eagles B - Tesla

Aktualno軼i

ORΧ MISTRZEM PLS CHICAGO

• autor: ADMIN2000, 2014-02-10 17:12

Dru篡na siatkarzy AAC Chicago Eagles zosta豉 Mistrzem Polonijnej Ligii Siatkarskiej w Chicago. "Or造" podtrzyma造 wspania貫 tradycje z lat 70-tych ubieg貫go stulecia gdy siatkarze z bia造m or貫m na koszulkach brylowali nie tylko na parkietach w Chicago ale i na amatorskich mistrzostwach USA. W spotkamiu fina這wym sezonu 2013/14 "Or造" po dramatycznym i emocjonuj帷ym meczu pokona造 3-2 (25-21, 25-20, 21-25, 23-25, 20-18) ukrai雟ki Zahid UA. W tie-breaku Ukrai鎍y prowadzili ju 11-5, a obie dru篡ny mia造 w sumie 10 pi貫k meczowych. MVP meczu finalowego zosta Jaros豉w 安igo (AAC Eagles). Sk豉d dru篡ny AAC Chicago Eagles w sezonie 2013/2014: Szymon Gierut, Bartek Filipek, Grzegorz Rachwalski, Mateusz Toczek, Tomek υ, Przemek Lehnert, Benedict Ciszek, Jaros豉w 安igo,  Pawe Janas. Zespó AAC Eagles w historii swoich startów w tej lidze po raz pierwszy nie tylko dotar do fina逝, ale i wygra go. Drugie miejsce dla Zahid UA, trzecie dla Vantage, a dopiero czwarte dla Russian Bears. Spotkania o III miejsce ne rozegrano, gdy z powodu licznych kontuzji zawodników rosyjskie „nied德iadki” zrezygnowa造 z gry.
Wyró積ienia za ca造 Sezon 2013/14:
* Najlepszy rozgrywaj帷y – Harshil Thacker (Russian Bears)
* Najlepszy 鈔odkowy – Cordt Withum (Zahid UA)
* Najlepszy atakuj帷y – Nils Dauburs (Russian Bears)
* Najlepszy libero: Daniel Wn瘯 (Vantage)
* Najlepszy zagrywajacy: Kris Berzins (Vantage)

Najbli窺za kolejka

Najbli窺za kolejka 1