ORŁY GROMIĄ RYWALI

• autor: ADMIN2000, 2014-02-17 16:16

W niedzielnych spotkaniach VII kolejki Indoor Metropolitan Soccer League drużyny AAC Eagles rozgromiły swoich rywali. Pierwsza drużyna Orłów zdeklasowała rywali pokonując 9-1 zespół International, który był tylko tłem dla zawodników trenera Arkadiusza Śliwy. Po niedzielnym remisie Hellenic United 3-3 z Sockers w walce o mistrzostwo pozostaje juz tylko Schwaben, które z 18pkt. prowadzi w tabeli i AAC Eagles mając o 1pkt. mniej od lidera. Drużyna AAC Eagles B pokonała w hokejowym rozmiarze 12-8 Srpska Chicago. "Orły Makówki" grając w osłabionym składzie zaprezentowały "radosny futbol" i widzowie dzięki takiej taktyce zobaczyli aż 20 bramek.

Major Division

INTERNATIONAL  -  AAC EAGLES  1-9
Bramki:
Ryan Kawulok2, Robbie McGowan, Gordy Gurson, Pawel Otachel, Tomek Hunka, Charlie Bucio, Patryk Gorajewski, Al Barros.

Mecz całkowicie zdominowany przez "Orły", które nie dały żadnych szans rywalom. Szybko podopieczni trenera Arkadiusza Śliwy uzyskali kilka bramek przewagi i następnie kontorlowali przebieg spotkania.

W pozostałych spotkaniach:
Sockers – Hellenic 3-3
Green-White – Zrinski  3-2
Lions – Wings 5-6
Schwaben – Kickers 3-0

W tabeli prowadzi Schwaben 18pkt., drugi jest AAC Eagles 17pkt., trzeci jest Hellenic United z 15pkt., czwarte Sockers z dorobkiem 13pkt.

First Division

SRPSKA CHICAGO  -  AAC EAGLES B  8-12
Bramki: Robert Juszczyk 3, Wojtek Kapuścik 3, Andy Nowak 3, Bogdan Żurowski

Radosny i pełen fantazji futbol zaprezentowały w niedzielę "Orły Makółwki" aplikując rywalom 12 bramek. Grając bez bramkarza i w siedmiu w polu "starsi panowie" urządzili festiwal strzelecki, a że rywale dopasowali się do stylu gry Orłów widzowie zobaczyli aż 20 bramek.

W tabeli prowadzi z kompletem 21 punktów United Serbs. "Orły Makówki" z dorobkiem 11pkt. na czwartej pozycji.