BYĆ ALBO NIE...MISTRZEM

• autor: ADMIN2000, 2014-02-28 15:20

W niedzielę zostanie rozegrana ostatnia IX kolejka sezonu 2014 w halowej Metropolitan Lidze, w której drużyna AAC Eagles broniąca mistrzostwa z poprzedniego sezonu zmierzy się z zespołem AC Schwaben. "Orły" zajmują drugą lokatę i aby ponownie zdobyć mistrzowską koronę muszą wygrać z liderem tabeli. Remis lub ewentualna porażka z niemieckim zespołem może dać "tylko" brąz dla Eagles. W First Division zespół AAC Eagles B zagra z United Serbs, które jest blisko wygrania tej dywizji i powrotu po rocznej przerwie do Major Division. "Orły Makówki" czeka ciężki i trudny mecz, rywalom zwycięstwo w niedzielnym pojedynku zapewni bezpośredni awans. Wszystkich kibiców i sympatyków "Orłów" zapraszamy w niedzielę do hali Odeum w Villa Park.

AAC EAGLES  -  AC SCHWABEN godz: 1:45pm
AAC EAGLES B  -  UNITED SERBS godz: 3:15pm