Indoor 2013 AAC Eagles-Vikings

AAC EAGLES   VIKINGS
FINAL STANOWY USASA OPEN CUP boisko w Olimpic Park

2010-10-28, 21:00

Nie pomoglo zasilenie zawodnikami  z  innych  klubow  Vikingom . Juz  w 14 minucie padla  pierwsza  bramka  uzyskana  przez  Darka Szewczyka . Drugi  gol  padl  5  minut  pozniej  i  jego  egzykutorem  zostal  Kuba  Piotrowski . Pierwsza  polowa  nalezala  dla  doskonale  grajacej  druzyny  ORLOW  , nieco  inaczej  bylo  w  drugiej  polowie  , Vikings  ruszyli  do  boju  i  ich  ostre  ataki  na  bramke  Piotra  Sliwy  przyniosly  gola w  69  minucie . W  84 minucie  Marek Golik opuscil  boisko  z  powodu  drugiej  zoltej  kartki  i  Eagles  dokonczyl  mecz  w  10tke . Dobrze  grajacy  bramkarz  i  obrona   utrzymala  wynik  pomimo  iz sedzia  przedluzyl  mecz  o  7  minut. Brawa  dla  calej druzyny.

Sklad ORLOW ;  Piotr Sliwa , Piotr Kolasinski , Piotr  Bielecki , Darek Szewczyk , Pawel  Otachel , Adrian  Skital ,Sebastian Skital , Rafal  Popko , Marek Golik , Kuba  Piotrowski . Wchodzli ; Chris  Gasiorek , Kamil  Szczepanski .