RWB ADRIA CHICAGO   AAC EAGLES
US OPEN CUP boczne boisko Toyota Park

2011-05-14, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

Adria prowadziła wprawdzie 1-0, ale niedługo cieszyła  się tym wynikiem. Po pięknej akcji Kuby Piotrowskiego, który wymanewrował obrońcę i idealnie dośrodkował, Paweł Otachel celnie uderzył z pierwszej piłki, wyrównując stan meczu na 1-1. A później rozpoczął się strzelecki festiwal Piotra Kolasińskiego – dwie piękne bramki z rzutów wolnych i jedna z akcji przypieczętowały w pełni zasłużony sukces naszego zespołu.Cały zespół zasłużył na pochwałę za dobrą, skuteczną grę. Znakomicie spisał się Marcin Pieniążek, który tak skutecznie utrudniał życie w pierwszej połowie czołowemu napastnikowi Adrii Zukicovi, że ten już po przerwie nie pokazał się na boisku.

Bramki: Piotr Kolasiński 25, 42 i 70 min), Paweł Otachel w 18 min.
EAGLES: Piotr Śliwa – Marcin Pieniążek,  Mirek Modzelewski, Marcin Simson, Darek Szewczyk – Piotr Kolasiński, Paweł Otachel,  Mathew Kochanowski,  Jacek Lechowicz – Kuba Piotrowski, Marek Golik.
Wchodzili : Mariusz Napiórkowski ,Adrian Skita, Rafał Popko I Kyle Boekeloo.