MEANCE DES MOINES   AAC EAGLES
FINAL REGIONU II USASA OPEN CUP, Overland Park KS

2011-06-18, 14:00

Czas spotkania: 90 min.

Druzyna EAGLES do meczu finalowego USASA Open Cup Regionu II przystepowala po dwoch doktliwych porazkach (w lidze 0-5 ze Schwaben i zawodowym pucharze 0-4 z Madison 56ers), w ktorych druzyna grala bardzo zle, wolno, chaotycznie, bez pomyslu na gre. Poczatek spotkania to wyrownana gra z obu stron w trudnych warunkach (goraco i bardzo duszno) na sztucznej murawie na ktorej Orly radza sobie bardzo dobrze. Pierwsza sytuacje bramkowa miala druzyna Meance lecz swietnie sytuacje sam na sam wybronil Piotr Sliwa, ktory nie dal sie pokonac napastnikowi rywali. Kolejna akcje na objecie prowadzenia wykorzystal w 29 min. Jakub Piotrowski i Orly wygrywaly do przerwy 1-0. W drugiej polowie mecz nabral tempa i obie druzyny graly z duzmy zaangazowaniem. Druga bramke kibice zobaczyli w 63 min. kiedy to wspanialym strzalem glowa pilke do bramki rywali skierowal ponownie Jakub Piotrowski. Rywale w koncowych 20 minutach meczu zdecydowanie zaatakowali bramke Orlow lecz nie potrafili stworzyc klarownej sytuacji bramkowej. Wynik spotkania w 86 min. ustalil wypozyczony ze Zrinski napastnik Miquel Hernandez. Po ciekawym i stojacym na dobrym poziomie meczu AAC EAGLES pokonal 3-0 Meance Des Moines i awansowal do Finalu USASA Open Cup, ktory odbedzie sie w polowie lipca w Kentucky.

EAGLES : Sliwa - Simson, Szewczyk, Modzelewski, Napiorkowski - Golik, Kolasinski, Lechowicz, Otachel - Kochanowski, Piotrowski
Wchodzili : Hernandez, A.Skital, Kapusta, Bielecki
Bramki : Piotrowski 2, Hernandez