JAGIELLONIA W NOWYM JORKU

Breese Stevens Field w Madison, WI

2011-06-14, 19:00

Czas spotkania: 90 min.

Druzyna EAGLES przystepowala do pucharowego meczu po ligowej wysokiej porazce 0-5 ze Schwaben. Mecz w Madison mial dac odpowiedz czy porazka na Schwaben Center to byl wypadek przy pracy, a moze to duzy kryzys zespolu prowadzonego przez trenera Roberta Juszczyka. Pierwsze 10 min. meczu bylo wyrownane, obie druzyny rozpoznawaly mozliwosci przeciwnikow. Na boisku, ktore pozostawialo wiele do zyczenia lepiej radzili sobie gospodarze i to oni w 14min. probowali z dystansu zaskoczyc Marka Losia. Po uplywie 15 min. to gospodarze zaczeli stwarzac grozne sytuacje bramkowe po wykonywanych rzutach roznych. Najlepsza okazje do objecia prowadzenia mieli gospodarze w 30 min. po rzucie roznym, kiedy to pomocnik Madison z 12m. spudlowal do pustej bramki. Pierwsza malo interesujaca polowa nie zachwycila 700 osobowej publicznosci i zakonczyla sie bezbramkowym remisem. Poczatek drugiej czesci meczu mial podobny przebieg jak pierwsza odslona meczu. W 57 min. spotkania Pawel Otachel oddal pierwszy celny strzal z dystansu na bramke rywali, ktorzy odpowiedzieli w 63 min. mocnym strzalem z 16m. Gospodarze w 66min. powinni objac prowadzenie lecz ponownie ich zawodnik przestrzelil w idealnej sytuacji bramkowej. Minute pozniej padla wrescia bramka dla Madison 56ers po bledzie w kryciu przez naszych obroncow, Pilke na 16m. otrzymal napstnik rywali, minal zwodem srodkowego obronce Orlow i strzalem w dlugi rog nie dal szans Losiowi na obrone. Kolejna bramka dla gospodarzy padla w 72min. po indywidualnej akcji ich napastnika, ktory osmieszyl cala linie obrony i pewnie pokonal po raz drugi Marka Losia. Po zaledwie 4 min. kolejny koszmarny blad naszych obroncow i rywale prowadzili juz 3-0. W koncowce trener Juszczyk dokonal zmian i gra Orlow sie troche poprawila i bliski zdobycia honorowej bramki byl w 78min. Eric Cervantes, ktory minimalnie przestrzelil glowa z 6m. Gospodarze koncowke grali z kontry i w 81min. zdobyli bramke na 4-0. Znow linia obrony i pomocnicy zagrali przy tej bramce katastrofalnie. Koejna okazje na zdobycie gola Mdison mialo w 85min. lecz Marek Los wybronil sytaucje sam na sam. Nasza druzyna jedyna skladna akcje przerowadzila dopiero w 88min. i zakonczyl ja celnym strzalem na bramke Cervantes. Po fatalnej i kompromitujacej grze w drugiej polowie, druzyna AAC EAGLES przegrala 0-4 z Madison 56ers i odpadla z dlszej czesci rozgrywek o Lama Hunt US Open Cup.

RELACJA ZE STRONY TheCups.us

MARIUSZ NAPIORKOWSKI
MIROSLAW MODZELEWSKI

Komentarzy [0]

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.