PANCYPRIAN FREEDOM   AAC EAGLES
POLFINAL USASA OPEN CUP 2011 - Bowling Green Kentucky

2011-07-15, 11:30

Czas spotkania: 90 min.

Zespol z Nowego Jorku byl zdecydowanym faworytem polfinalowego pojedynku o USASA Open Cup. Poczatek spotkania to wyrownana gra, po 10 min. zaczela sie zarysowywac przewaga rywali, ktorzy objeli prowadzenie w 11 min. Grecy na 2-0 podwyzszyli po rzucie roznym w 20 min. meczu. Od 26 min. po czerwonej kartce dla Tomasza Hunka (wypozyczony z Vikings) Orly graly w 10-tke. Eagles do przerwy jeszcze dzielenie walczyl i przegrywal 0-2. Po przerwie Orly juz byly tylko tlem dla swietnie dysponowanych rywali, ktorzy zdobyli kolejne bramki potwierdzajac swoje aspiracje do ponownego zdobycia USASA OPEN CUP. Zabojcze dla naszej druzyny byla koncowka meczu gdy nasi zawodnicy opadli z sil i stracili 3 bramki w ciagu 5 minut. Mimo wysokiej porazki slowa uznania naleza sie dla bramkarza Marka Losia, ktory uratowal nasz zespol od dwucyfrowego wyniku.

EAGLES : Los - M.Pieniazek, Modzelewski, Simson - Otachel, Hunke, Kolasinski, Lechowicz, Golik, Kochanowski - Piotrowski