Puchar Narodów 2013 NSL

SCHWABEN   AAC EAGLES
półfinał Region II 2014 US OPEN CUP - Schwaben Center

2013-11-24, 13:00

Mecz wyrównany, chociaż na pewno o nietypowych, trudnych warunków lepiej przystosowali się piłkarze Schwaben. Do przerwy padła bramka dla Schwaben, kiedy po dośrodkowaniu Piotr Śliwa zbyt krótko wybił piłkę. W 40 mjn Slwia wybronił w sytuacji sam na sam; zresztą bramkarz Eagles w kilku dalszych wypadkach spisał się bez zarzutu. A drugiej połowie po dośrodkowaniu z rzutu wolnego  Gorajewski zdobył wyrównująca bramkę. Niestety, w niemal identycznych okolicznościach (po błędach) w odstępie dwóch minut padły dwie dalsze bramki dla Schwaben, które przesądziły o porażce Eagles.
- W tych trudnych warunkach więcej szczęścia i lepiej czuło się Schwaben – powiedział trener Eagles Arek Śliwa. -  W naszym zespole zabrakło napastnika z prawdziwego zdarzenia, nie mógł bowiem zagrać Johan Graf, nie było też zawodników ze szkół, m. in Wójcika. Pomimo porażki uważam, ze zespół miął udany sezon.